Piotrp_de Posted August 11, 2007 Posted August 11, 2007 http://niusy.onet.pl/niusy.html?t=artykul&group=pl.rec.modelarstwo&aid=58185379 I co Wy na to? Pozdrawiam Piotr www.piotrp.de
MiQ27 Posted August 11, 2007 Posted August 11, 2007 No cóż, jak mawia stare przysłowie, głupców nie sieją. I przy okazji - "zwarzywszy" - no, coś im się widać zwarzyło. Może piwo.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.