Skocz do zawartości

Podwozie do Morlock Family Mugol ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od miesiąca jestem posiadaczem tego modelu.

Malowanie, składanie itp, zajęło mi dość sporo, pierwsze loty odbyły się wczoraj.

Wyposażenie :

Turnigy 35-42 1100Kv

Alturn 55A

Pakiet : Ray 1600mAh 3S 25C i Turnigy 2200mah 3S 25C

Waga jakoś 720g.

Mówiąc w sumie model lata pięknie spodziewałem się, że w moim wykonaniu będzie gorzej.

Jednak to co mnie nie satysfakcjonuje to to, iż przy wyłączonym silniku model ma bardzo słabe właściwości szybujące, potrafi przelecieć pewien odcinek po czym spada jak cegła.

Jestem przekonany, że muszę zrobić podwozie, co niestety łączy się z kolejnymi gramami.

Z czego kółeczka zrobić i zaciskacze by się trzymały? na razie tylko mam pomysł na same "druty" użyłbym szprychy od roweru.

Liczę na podpowiedzi związane i z podwoziem i ogólnie co uważacie o tym, że spada jak cegłowka, wyposażeniu itp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o naped to napewno podałeś własciwe dane silnika regla i pakietu ????? :shock: To wyposarzenie co masz to do akrobata 1,3 m tamten modelik powinien ważyć max 500g . jak spada jak cegła to podwozie ze szprzych zostanie wbite w ziemie przy pierwszym lądowaniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwozie zrobisz z prętów z włókna szklanego albo jak piszesz ze szprych.

http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=18345&start=15

Tu jest mój nie do końca udany patent w Shogo myślę że w Mugoau będzie tak samo.

W czym jest problem? Zamontowałem podwozie centralnie na linii środka ciężkości co powoduje że mam kołyskę a nie model do latania. Proponuję uczyć się na cudzych błędach :D

Kola kupisz na allegro kosztują grosze. Samo wykonanie to 30 min.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.