Skocz do zawartości

Potrzebuje Link lub kontakt.


eptita

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kilka dni szukałem i nic .

Zależy mi bardzo aby odnaleźć link do forum(Kojarzą mi się Gliwice, Kielce) lub namiary na człowieka z Polski. który około pół roku temu podjął się, samodzielnie zbudować metalowy, aluminiowy, nitowany samolot spalinowy. Skala to 1/4-1/6-1/8. (Z tego co pamiętam forumowicze troszkę kpili z jego pomysłu).

Bazą i natchnieniem do budowy jego modelu była książka z lat 80-tych, opisująca sposób wykonania rożnych modeli min. metalowego samolotu.

Będę bardzo wdzięczny za namiary lub link.

Pozdrawiam serdeczne Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile interesuje Ciebie ten temat to posiadam plany i pelna dokumentacje modelu

wykonanego kompletnie z aluminjum ktory zrobilem w latach 90

Jest to niemiecki Hornet skala 1-3 silnik 50- 70 cc.

Pozdrawiam Wladek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko poprawie poprzedni wpis. Zainteresowanie duże, ale nie mam sił żeby sprostać takiemu wyzwaniu, na moim etapie wiedzy i doświadczenia. Pisząc "nie ta liga" właśnie to miałem na myśli, podejmując się nawet nie dużego samolotu, zbudowanego od A do Z samemu trzeba mieć głowę na karku i coś w niej. Ja na razie wszystkie modele mam z zestawów K.I.T Chciał nie chciał, kiedyś będę musiał sprostać i takiemu wyzwaniu. Na razie dużo rozmyślam, kreślę na kompie jakieś projekty i marzę o niebieskich mig...

Ale temat, wydaje mi się bardzo interesujący. Może ktoś dorzuci coś ciekawego jak kolega Rafal B. A tak przy okazji dziękuje za wstawkę ;D

 

Ciekawe jak dużo, takich konstrukcji makiet czy modeli RC powstało :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.