mati1988k Posted August 13, 2007 Posted August 13, 2007 Witam. Jestem już w połowie budowy cessny 182 (tej ze wspólnego projektu) I mam pytanie. Jaki silnik do niej wstawić ? Prosiłbym o podanie jakiegoś z tej strony: http://www.unitedhobbies.com Dodam, że moja cessna ma trochę cięższe podwozie niż to jest w planach. Bo latamy na trawiastym lotnisku. Zdjęcia potem tutaj wrzucę.
baczek Posted August 20, 2007 Posted August 20, 2007 cześć już masz jakiś silnik czy jeszcze czekasz na pomoc
mati1988k Posted August 20, 2007 Author Posted August 20, 2007 Ciągle czekam Bo budowa cessny na razie soi w miejscu (nie mam listewek ) i jakoś nie mogę się zabrać za ich zakup bo ciągle coś mi wyskakuje (finansowo).
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.