Skocz do zawartości

Frsky i większy bacik.


miksell
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ano malo. O tym wlasnie pisalem. Pochylisz antenke i :ass: Jak trzeba Ci wiecej niz fabryka dala, masz 2 wyjscia: jezeli tak z 50% wiecej - koniczynki sie klaniaja, jezeli wiecej - dopalacz. Chyba ze latasz FPV , bez glupot, w jednym kierunku - antenka kierunkowa w nadajniku jest Twoim przyjacielem. Byc moze z dopalaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie do antenki kierunkowej nie dotarłem na drodze FPV ;-) Ostatnio miałem dosc poważną kraksę... - skończył się zasięg i model przepadł. Znalazłem go, kamera HD już pewnie nie będzie działać :-/ Reszta sie poskleja ;-) A wszystko przez za mały zasięg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FrSky i maly zasieg? Moze odbiornik 4kanalowy uzywales? Jezeli tak to sprawa oczywista - to jest zabawka do latania kolo nogi. Inne - jak gdzies tu pisalem - z fabrycznymi antenkami mam zasieg troche ponad 2km, kilka odbiornikow w ten sposob przetestowalem. Z koniczynkami lub panelem 7dBi w nadajniku dobrze ponad 3km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja straciłem zasięg i model po odlocie 400m!! Później sprawdzałem FrSky z kilkoma odbiornikami, dłuższą antena i na ziemi max 400metrów mam. Na 35MHz tak samo beznadziejnie. Znalazłem już inne lotnisko i zasięg ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.