Skocz do zawartości

Sanwa VG400 - problem


Ostry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z ta aparatura. Po podłączeniu zasilań, aparatura nie chce działać. Raz po naładowaniu pakietu nadajnika i podłączeniu, poszedł dym :? Rozebrałem od razu nadajnik (był już po gwarancji), poczekałem i złożyłem. Włączyłem i aparatura przestała działać. Niby pala sie diody, ze pakiet naładowany, ale zdanego sygnału nie ma. Co może być przyczyna :?: Da sie to jeszcze naprawić :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam,

 

 

być moze zmieniłeś biegunowaść + z - a - z + i poszła dioda zabezpieczająca na wejsciu ...

popatrz zaraz koło kabelków od aku piwinna byc taka czarna dioda pewnie 4001 lub coś podobnego lub jak miałeś jakis więskszy prąd poszła dodatkowo scieżka i dlatego nie działa to są dwie podstawowe rzeczy jakie sie palą :( ale jezeli to to wiec naprawa jest prosta i w 5 minut mozna to naprawić i bedzie działć :jupi:

 

 

pozdrawiam

Meloow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.