maciek89 Posted August 14, 2007 Posted August 14, 2007 siemka!! jestem Maciek... nie bede za duzo wypisywal... latam juz 3 lata bylo tego troche na moim koncie;) i ciagle do przodu...teraz tylko benzyna i oczywiscie 3D
maciek89 Posted August 14, 2007 Author Posted August 14, 2007 heh siemka olo nie wiem czy mnie dokladnie kojarzysz... ale spoko skonstruuje jakas fotke i wstawie zeby wiecej osob wiedzial z kim gada:PP pzdr
olo Posted August 14, 2007 Posted August 14, 2007 Dobrze kojarzę ? http://pfmrc.pl/viewtopic.php?t=2624 A jeżeli się pomyliłem to też witam ps. Jednak dobrze skojarzyłem Jedziemy na laski tym razem wilcze będę obowiązkowo.
maciek89 Posted August 14, 2007 Author Posted August 14, 2007 nie pomyliles sie;] altus dalej zyje i przyjezdrzam z nim na wilcze:) teraz wykonuje nowy projekt katane 2,2m na DA 50 wkrotce zrobimy poscik :devil:
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.