Jump to content

widze ze mnie tu brakuje;)


Recommended Posts

Posted

siemka!! jestem Maciek...

nie bede za duzo wypisywal...

latam juz 3 lata bylo tego troche na moim koncie;) i ciagle do przodu...teraz tylko benzyna i oczywiscie 3D :D:D:D

Posted

heh siemka olo nie wiem czy mnie dokladnie kojarzysz... ale spoko skonstruuje jakas fotke i wstawie zeby wiecej osob wiedzial z kim gada:PP pzdr

Posted

nie pomyliles sie;] altus dalej zyje i przyjezdrzam z nim na wilcze:) teraz wykonuje nowy projekt katane 2,2m na DA 50 wkrotce zrobimy poscik :devil:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.