Skocz do zawartości

graupner mx 12 a interface futaba??


eze

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do kolegow tak jak w temacie mam apke graupner mx 12 i kupilem do tego interface hiteca z mini jackiem .Niestety aparatura wlacza sie po wlozeniu wtyczski jacka do gniazda natomiast nie dziala.Czy trzeba kabel zamienic stronami??

 

 

Druga sprawa mam tez ladowarke hitec .Nie chcial bym spalic apki ladujac ja tą ladowarka .W sklepie modelarskim powiedzieli mi zeby zmienil bieguny przed podlaczeniem.

 

Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Edytuj posty zamiast pisać kolejne. Tak można a nawet należy.

2. W 99% aparatur Graupner|JR jest dioda w obwodzie ładowania, która zabezpiecza aparaturę przed odwrotnym napięciem (ale przy okazji uniemożliwia podpięcie ładowarek procesorowych) ale...

3. Kup sobie miernik uniwersalny (jeśli jeszcze nie masz). Graupner|JR ma minus na środkowym pinie gniazda - sprawdź, czy ładowarka też ma tam minus. I zrób tak żeby miała :)

 

Co do interfejsu - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.