Skocz do zawartości

czy mozliwy jest zwiazek sanwy z hitecem?


U 257
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Pisze po raz pierwszy gdyz dotychczas tylko czytalem.Jak mowi przyslowie "im dalej wlas tym wiecej drzew" i coraz wiecej pytan.Czy moze mi ktos wskazac zrodlo informacji na temat aparatur ale doglebnie a nie tylko abc.Po 35 latach wrocilem najpiekniejszego hobby ale nie mielem do czynienia z radiem.Ostatnio za psi grosz kupilem fajnego trenerka z motorem i radiem.Kupilem go wlasciwie dla silnika [ASP40] ale doprowadilem do uzytku itutaj sie Zaczyna!Zamontowano w nim odbiornik Hitec Aristo Craft Chellenger 455 z kwarcem 35,070RF.Oznaczenia na odb.to HP4RM35 i jeszcze PCM.Niby jest jasnosc ale...czy to 2 czy 1 przemiana?Z systemem PPM to nie bedzie chodzilo?Ale to to jeszcz Pikus!Glownie chodzi o nadajnik.Oprocz napisu Sanwa na wskazniku baterii zero oznaczen.Ma toto normalne 4 kanaly na gorze przelacznik "retract gear" z boku jakis potencjometr ze startym napisem, 2 przelaczniki Dual-rate i 6 rewersow czyli 4 podstawowe i AUX oraz Retract gear czyli powinno byc 6 kanalow.I teraz "wielka gra".Jaki kwarc tam wsadzic?Jak to jest z kwarcami przy 1 przemianie?Czy ten wnadajniku ma mniejsza czestotliwosc o wartosc posredniej czyly 455kHz?Czy ten nadajnik zgra sie z odb.z synteza?Co to jest QPCM w hitecach.Zamowiem kwarce do Hiteca-komplet na 67 kanal ale nie wiem czy dobrze zrobilem.Mam jeszcze radio na 2,4 ale nowe a ja nie latalem w zyciu RC a mam taki wredny charakter ze dopoki cos moge naprawic a nie jest polamane to w zyciu nie wyrzuce.Ale sie rozmachalem!Koncze i blagam pomozcie!Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.