Skocz do zawartości

Różnica pomiędzy FrSky DF (V2) a FrSky DJT


Piotrek2136
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

przymierzam się do kupienia modułu 2,4 do mojej mx-16.

W telemetrie nie chciałem się bawić bo nie latam szybowcami ale zdziwiłam mnie różnica cen.

 

w hobbyking sa dostępne 2 moduły, jeden z telemetrią za 38$ KLIK

drugi bez za 53$ KLIK

 

W czym ten droższy moduł jest lepszy że jego cena jest o 15$ wyższa a nie ma telemetrii...?

Który lepiej wziąć, przymierzałem się do tego V2 za 53 ale jak mam mieć to samo za mniej to po co płacić... Co wziąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym ten droższy moduł jest lepszy że jego cena jest o 15$ wyższa a nie ma telemetrii...?

Który lepiej wziąć, przymierzałem się do tego V2 za 53 ale jak mam mieć to samo za mniej to po co płacić... Co wziąć?

Oba moduły nadawcze mają telemetrię, różnica jest jak już fisher napisał w odbiornikach.

 

Swoją drogą do MX-16 i tak go nie wpakujesz, bo nie ma wymiennego modułu - nie lepiej wziąć moduł Futaby (mniejszy gabarytami, łatwiej zabudować) lub DIY?

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem już co wziąć... czytałem że bywają problemy z DIY a o futabie nie myślałem, szukałem raczej do JR...

w sumie DIY jest o tyle dobry że jest tańszy no ale też nie na tyle żeby tylko cena decydowała. Jak bym brał z telemetrią to bym montował od zewnątrz, innego wyjścia nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.