Skocz do zawartości

TORUŃ - toruńskie spotkania


labo

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Panowie,

Jest nas trochę latających czy też pływających lub jeżdżących w Toruniu. Proponuję abyśmy zwarli trochę szyki i ujawnili się w tym wątku. Mam nadzieję, że stanie się on punktem wymiany informacji o tym, gdzie byliśmy, co robiliśmy a także co i gdzie planujemy. Myślę, że warto by było umieszczać tutaj informacje o naszych planach gdzie i kiedy będziemy uprawiać nasze hobby.

 

 

Dzisiaj odwiedziłem na chwilkę kolegów jeżdżących na V i VI rundzie Rallycross. Poniżej kilka zdjęć.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Oraz mały filmik:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=7RFADDJ-VdU&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Wczoraj było kilka osób na polu. Jeden z kolegów latał FPV quadkopterem, kolejny odpalał Mentora i jeszcze staraliśmy się oblatać "Pusher Stara" ale z racji słabo zamocowanego silnika nie poleciał. Na koniec ja polatałem nieśmiertelnym Zefirem, który tak swoja drogą ostatni lot zakończył przedwcześnie z racji chwilowego i niestety niewyjaśnionego braku słuchania sterów. Uszkodzenia niewielkie, właśnie się klei.

Odwiedził nas też jeden z kolegów z tego forum aczkolwiek jako kibic.

 

Z wrażenia zapomniałem zdjęcia robić. :lol:

 

Na koniec zdjęcie z wczoraj z samolotu, małe "Memento mori"...

Pamiętam czasy jak tam jeszcze było pole a nie cmentarz... Podobno liczony jest na 60000 pochówków.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Temat trochę umarł na kilka miesięcy więc dla odświeżenia wrzucam kilka fotek z wypadu kolegów z Bydgoszczy do bratniego Torunia. Wprawdzie wybraliśmy się do AP w związku z zawodami przy okazji jak to zwykle bywa upiekliśmy dwie pieczenie przy jednym ogniu spotykając kilku modelarzy.

Oczarowani warunkami z dwoma bananami na ustach wracaliśmy po wyśmienicie spędzonym popołudniu. :)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Dodatkowo na pasie obok odbywała się konkurencja na precyzję lądowań w ramach

"VII Ogólnopolskich Toruńskich Zawodów Samolotowych"

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Czy w dalszym ciągu miejsce spotkań koło cmentarza jest aktualne i jak wygląda z frekwencją?

Z mapki wnoszę że to to miejsce.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.