dali Posted August 15, 2007 Posted August 15, 2007 Witam. Mam pytanka w sprawie nowej aparatury Hitec-a Corona 9. Czy może ktoś coś o tym radyjku słyszał?
adam712 Posted August 15, 2007 Posted August 15, 2007 Podobno ma się pokazać pod koniec tego roku(nieoficjalna wypowiedż kogoś z dystrybucji Hiteca w Usa)
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.