Skocz do zawartości

Jak zgrać odbiornik Corona z nadajnikiem Futaba 2,4GHz ?


Andrzej68IX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Kupiłem używaną aparaturę Futaba 9ZAP i 2 odbiorniki Corona. W czasie prób jeden odbiornik "zaczął mrugać" i działa a właściwie działał. Coś nacisnąłem i teraz już nic nie mruga i nie działa. Proszę poradzic jak je uruchomić / zakodować. Proszę o jakiś link do artykułu, lub instrukcji obsługi / kodowania. Najchętniej kupię instrukcję obsługi po POLSKU do Futaby 9 ZAP. Dziękuję i pozdrawiam Andrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcji w jezyku polskim do futaby to raczej nie dostaniesz. Szukałem, szperałem do 6 EX i różnych jej odmian i nic. ale nie jest ona tak bardzo wymagana wszelkiego rodzaju programowanie podstawowych funcji instruktażowe filmy na najbardziej popularnym filmowym portalu youtube można zaleźć i są dużo lepsze od instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest faktycznie 2,4 GHz to:

 

"To se ne da Panie Havranek"

 

Nadajnik Futaba ( jak i inne ) działają TYLKO ze swoimi odbiornikami ( musi być ten sam system ) :cry:

Chyba, że w tej Futabie zainstalowano moduł nadawczy Corony :wink: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.