Jump to content

Ochodzita dziś po południu


Bodziowaty

Recommended Posts

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No i było latanie. Według danych z meteo na bielskim lotnisku w Aleksandrowicach wiało do 15m/s a średnia 8m/s z południa. Wszystko się zgadzało poza kierunkiem wiatru, na szczycie Ochodzitej wiało z południowego zachodu. Czyli gorzej trafić nie można- nie licząc wschodu. Lataliśmy we trójkę, oprócz mnie było jeszcze dwóch modelarzy z Katowic. Zabawa była superowa i niemal półtorej godziny nalotu znów wpadło. Żałuję tylko, że nie mogę pojechać na zawody F3F o Puchar Czarnej Górze organizowane w ten weekend przez Arka Morawskiego z Nowego Targu :cry:

Link to comment
Share on other sites

Jak mam być szczery to nigdy nie zwracałem uwagi na bazę noclegową w okolicach Koniakowa. Jestem jednak pewien, że nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem tam noclegu, wszak to miejscowość turystyczna, a zimą narciarska. Dużym atutem jest to, że chcesz jechać poza sezonem, więc miejsc więcej i ceny atrakcyjne. Daj znać jak pojedziesz może też się wybiorę.

Link to comment
Share on other sites

6-7 październik jade na ryby nad morze :D więc pozostaje 13-14, 20-21, albo 27-28 :)

 

A co do kwater to jakieś kontakty najlepiej sprawdzone potrzebuje co bym nie szukał na łapu-capu na miejscu :D Najlepiej pasował by ten zajazd góralski u podnóża góry :P

Link to comment
Share on other sites

Motyl w poblizu szczytu a prawie na samym jest chata góralska

uruchom wyobraźnię:) rano wstajesz za oknem świt , słońce sie budzi do życia nad szczytami a ty ze swoim modelem latasz w świetle wschodzącego słońca:D hehehehehhee

 

 

pozdrawiam

 

Piotrek Szymański

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli będą chętni to mogę podjechać i popytać o noclegi. Mam najbliżej z was, a tak czy inaczej na pewno do tego czasu przyjadę na Ochodzitą latać i mogę pozbierać namiary na kwatery. Myślę że to się da zorganizować. W tej chacie pod szczytem może być drogo, za wiele mniejsze pieniądze znajdziemy coś na kwaterach prywatnych w Koniakowie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.