Skocz do zawartości

POMOCY. Jak zgrać odbiornik Corona z nadajnikiem Futaba 2,4G


Andrzej68IX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

POMOCY.

Jak mam coś zrobić (napisać, odpowiedzieć) w tym programie to ciśnienie skacze mi do 200mp. Jest to najdurniejszy program jaki widziałem. A wystarczyłyby 2 przyciski - odpowiedz i wyślij. Życie jest takie PROSTE- nie komplikujmy je.

Dziękuję wszystkim ( buwi777, daan, zs, karand ) którzy chcą mi pomóc ale nie mogę / nie potrafię Wam odpisać. Ilekroć wysyłam do Was wiadomość na: PW lub na Email przychodzi mi taki komunikat

 

Hi. This is the qmail-send program at mx1.juz.pl.

I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.

This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

Prawdopodobnie moje widomości do Was nie docierają. Błagam piszcie do mnie bezpośrednio na andik@go2.pl bo nie jestem w stanie Wam podziękować ani odpisać.

 

Witam . Kupiłem używaną aparaturę Futaba 9ZAP i 2 odbiorniki Corona. W nadajniku jest również moduł Corona.W czasie prób jeden odbiornik "zaczął mrugać" i działa a właściwie działał. Coś nacisnąłem i teraz już nic nie mruga i nie działa. Proszę poradzic jak je uruchomić / zakodować. Proszę o jakiś link do artykułu, lub instrukcji obsługi / kodowania. Najchętniej kupię instrukcję obsługi po POLSKU do Futaby 9 ZAP.

 

Jak zgrać odbiornik Corona z nadajnikiem Futaba 2,4GHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.