Skocz do zawartości

który motocykl


piotrp

Rekomendowane odpowiedzi

imo taka droga od pierdzika do motocykla to nie w takim już wieku, zabić sie idzie na wszystkim i czy ma 2 km czy 100 to rezultat wjechania w ścianę przy 50 kmh jest taki sam.

 

oczywiście zakładam że masz prawo jazdy i motocyklem poruszać sie jako tako umiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wyjeżdżajcie ze ścigaczami. Kolega Piotr pyta o klasyka w starym stylu (czytaj - choper).

 

"A coś w starym stylu, jakiś choperek...? Wiecie - czarny lakier i nikle... "

 

Widzę, że zainteresowania takie jak moje. Ja nigdy nawet nie wsiadł bym na "krowę"-ścigacz. Miałem Honde Shadow 500 i niestety sprzedałem bo chciałem kupić samochód. Teraz żałuję i śni mi się ona po nocach, coś pięknego, jazda czymś takim to sama przyjemność. Ten dźwięk silnika V, klasa , nie to co gwizd świstaka-ścigacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja również polecam Shadow 500. Kilka miesięcy szukałem i zdecydowałem się na niego ze względu na najlepszy stosunek jakości, niezawodności i wyglądu do ceny. Koszt vt500 z lat 80-tych to 4-6 tys. Spalanie poniżej 4l a często poniżej 3,5 litra. Przez 3 lata nic się jeszcze nie zepsuło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.