Jump to content

smootny

Modelarz
 • Content Count

  993
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Chełmno
 • Zainteresowania
  IT, robotyka, Modelarstwo RC, Foto z powietrza.
 • Imię
  Mariusz

Contact Methods

 • GG
  7935765
 1. Osa - byłbyś w stanie udostępnić narysowane plany do wycinki ?? Po 20 latach - chciałbym ponownie zbudować wicherka - lecz teraz jak ty w wersji dwupłatowej. Z góry dzięki..
 2. Bardzo fajnie, że się udało. U nas też przygotowania do odpalenia warsztatów idą pełną parą.
 3. Ok, przekopię jeszcze ten temat - wolę mieć 100% pewność. Dzięki za podesłane info. Jak u Was wygląda sprawa finansów ??
 4. Na dzień dzisiejszy - mamy zadeklarowanych 8miu dzieciaków. Oby wytrwali jakiś czas. Pozostaje jednak temat regulacji prawnych oraz finansowych. Mamy zamiar funkcjonować głównie z darowizn lub zakupów z kieszeni rodziców tych dzieciaków - o ile będą chcieli cokolwiek kupować swoim pociechom. Na dzień dzisiejszy zbieram info - chciałbym by wszystko było jasne i przejrzyste.
 5. Witam Jak aktualnie wygląda temat założenia modelarni dla dzieciaków (modele latające i jeżdżące) ? Trzeba mieć specjalne przeszkolenie, uprawnienia, kursy - itp ? Posiadamy pomieszczenie w szkole, które aktualna Pani Dyrektor - jest wspomniała jest nam w stanie za free udostępnić. Pozostaje tylko kwestia uprawnień i legalności zgromadzenia. Kolejny temat to fakt pozyskiwania "darczyńców" i legalnego rozliczania się z tego. Zna ktoś temat głębiej ?
 6. Witam Serdecznie Jestem w posiadaniu modelu samochodu (powiedzmy wyścigowego) , który ma już swoje lata. Chciałbym jednak uruchomić go ponownie i nauczyć swoją córkę nim jeździć. Samochód miał zintegrowany odbiornik 27Mhz z regulatorem i silnik RS-540SF. Elektronika oczywiście cała wyleciała, przedpotopowe serwo kierunku wymienione na aktualne na metalu. Został silnik. Pytanie czy warto jeszcze dokupować do niego regulator szczotkowy i na tym jeździć. Czy może logiczniejszym będzie znaleźć jakiś "zamiennik" mocowo gabarytowy już 3F i kupić do niego odpowiedni regiel. Poproszę o mała pomoc w temacie. Jakie apki "samochodowe" dla początkujących warto aktualnie zakupić - do nauki jazdy ?? 2,4 mam tylko na myśli. Z góry dzięki za info.
 7. smootny

  Paralotnia RC

  Panowie Chciałbym również zbudować paralotnię rc, zostało mi się gdzieś nawet skrzydło 1,95m z HK https://hobbyking.com/en_us/hobbykingr-tm-paraglider-parafoil-1-95m.html?___store=en_us Mam zestaw elektroniki itd - brakuje tylko wózek. Byłby ktoś w stanie coś zarekomendować ? Może jakieś plany do wycinki wózeczka z G10 itd.. Jaka waga w ogóle powinna na nim finalnie wisieć ?
 8. Witam po kilku letniej przerwie Szukam tani/dobry zestaw do budowy czołgu RC. Czołgu - to może jeszcze za wiele powiedziane - napewno pojazdu gąsienicowego. Na początek interesuje mnie zakup zestawu kół z gąsienicami. Z resztą sobie na pewno poradzę. Znacie jakieś firmy w Polsce posiadające taki asortyment ?.
 9. [p] Plany dwu lub trójpłatowca w formie elektronicznej. skala 1:2 Z przeznaczeniem na stojącą makietę. Pilny temat Z góry dziękuję.
 10. Widziałem wczoraj u znajomego taki silnik ale 3,5 KM ze śmigłem 22x10 - całkiem nieżle chodził.. Zastanawiam sie w takim razie czy w moim 4,8 KM nie dac np 23x8 ??
 11. ok zatem na test zakupię 22x8 oraz 23x6. Dzięki za info. O wynikach poinformuję za dni kilkam, jak wszystko dojdzie :] Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.