Jump to content

Aktualizacja Sharka


rogi23

Recommended Posts

Posted

Witam, skacząc po sklepach internetowych zauważyłem, że w sprzedaży jest ładowarka Shark 20 LiFe. Pomyślałem, że za jakiś akumulatory LiFe staną się standardem. W związku z tym zaczynam kombinować. Jestem posiadaczem ładowarki Shark 20, czy jest możliwość jakiejś aktualizacji do wersji z obsługą LiFe? Obsługa nowych pakietów to kwestia oprogramowania czy też może są jakieś różnice w budowie? Z tego co wiem dodana została opcja 3,3V/ogniwo Co o tym myślicie? W sumie póki co to raczej bajer, jednak warto wiedzieć czy będzie możliwość aktualizacji.

Posted

Możliwość aktualizacji jest na 100% :D Ja mam swoją aktualizowaną :P Nic poza softem się nie zmienia, nawet pudełko :)

Posted

Teraz pytanie czy samemu można zrobić upgrade :D Jeżeli tak to są jeszcze trzy pytania:

1) W jaki sposób (czy za pośrednictwem kabla usb czy wymagane jest rozkręcanie sprzętu)

2)Skąd wziąć oprogramowanie

3)Jaki jest procent szans na utratę ładowarki (wykluczając przypadki wyłączenia prądu podczas aktualizacji)

Posted
niestety nie wiem :D

To może powiedz jak Ty zaktualizowałeś swoją?

 

Czy po prostu kupiłeś edycję LiFe..?

Posted

Pisał już przecież. Stara się zepsuła, dostał nową. Teraz będzie mydlił oczy o "aktualizacji" ;):lol:

Posted

Hej nie kręcę przecie że aktualizowałem :D Jest dokładnie jak pisze Michał, ale mając w rękach jedną i drugą wiem że to tylko sprawka softu. Na samej ładowarce nie ma słowem o LiFe, na pudełku tylko naklejka 2x4cm LiFe i ot cała różnica. Podobnie było kiedyś z ładowarkami Prodigi czy jakimiś takimi co to było komputerowe ale nie ładowały Li-Pol, Riku zbierało 10 chętnych i za 60zł wysyłało do aktualizacji :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.