Jump to content

Rakietki


Pavel

Recommended Posts

Posted
my się dziwimy czemu nasi politycy nic nie robią

:devil:

jak to nic nie robia??

-a kto sie ciagle kluci??

-a kto klamie w reklamach ze np "zmieniaja polske na lepsze"

-kto wymysla ciagle jakies afery??

 

Siedzi sobie w sejmie len,nic nie robi caly dzien.

oooo wypraszam sobie.Ja nic nie robie?? :lol2: :lol2: :lol2:

 

 

Przeglądając internet znalazłem taką wyrzutnię rakiet :

To jest tzw "Niezbednik studeta informatyki"

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.