Skocz do zawartości

Silnik do TOTO-0


dawid18011996
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mole podałeś dwa silniki których w ogole nie ma na stanie, trzeci zaś jest dużo, dużo za mocny jak do Tota ,280W? Toto to nie ma być rakieta tylko trainerek. Dawid znając moje wyczucie nie potrafi dobrze latać, a co za tym idzie dość często może używać "full gwizdka" Jak chcesz doradzać ,doradzaj z głową...

 

 

Fam0wned5 Ty również podałeś silnik który nie jest na stanie

 

Panowie podawajcie silniki które są dane do danego modelu, a nie pierwszy lepszy z boku....

 

 

Dawid;

 

http://www.hobbyking.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=13879

 

 

Bądź poszukaj w Polskich sklepach Emaxa 2822

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że nie ma na stanie, co już nigdy nie będzie dostawy??!

Cimek ja mam wrażenie że ty próbujesz mnie zdenerwować lub pokazać innym że gó**o wiem.

trzeci zaś jest dużo, dużo za mocny jak do Tota

:crazy: :rotfl: :lol2: :jupi: :devil: :shock:

Ale urwał, ale to było dobre!

Zawsze najlepiej mieć zapas mocy, i każdy chcę czasami szybko polatać, a jak ktoś nie doświadczony w lataniu, to najnormalniej na świecie nie daje full gazu, napisałeś to jak by na aparaturze było by tylko do gazu zero i max...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że nie ma na stanie, co już nigdy nie będzie dostawy??!

Cimek ja mam wrażenie że ty próbujesz mnie zdenerwować lub pokazać innym że gó**o wiem.

trzeci zaś jest dużo, dużo za mocny jak do Tota

:crazy: :rotfl: :lol2: :jupi: :devil: :shock:

Ale urwał, ale to było dobre!

Zawsze najlepiej mieć zapas mocy, i każdy chcę czasami szybko polatać, a jak ktoś nie doświadczony w lataniu,..

Mało wiesz jesteś tu krótko

Mylisz się zapas mocy ok ale tyle to nie pylon pomyśl

A wiem ze niedoświadczony będzie machał drążkami i jak da gaz to modelem bedzie mógł napalić w kominku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale urwał, ale to było dobre!

Zawsze najlepiej mieć zapas mocy, i każdy chcę czasami szybko polatać, a jak ktoś nie doświadczony w lataniu, to najnormalniej na świecie nie daje full gazu, napisałeś to jak by na aparaturze było by tylko do gazu zero i max...

Wyrażaj się to po pierwsze, po drugie "Zawsze mieć lepiej zapas mocy" Gdy ktoś nie potrafi latać ,to machanie drągiem w sytuacji kryzysowej jest niestety ale zabójcza, więc , gdy model np. Straci siłę nośną i zwali się na skrzydło, wtedy niedoświadczony pilot zacznie machać drągami. Zazwyczaj wygląda to tak, że daje full gaz i próbuje sterem wysokości podciągnąć model, wyobrażasz co się dzieje z Totem gdzie silnik ma nie całe 300 W? Zapałki+ podkładka pod myszkę, więc nie wypowiadaj się.

 

Ps. Tak uważam że mało jeszcze wiesz. Ja nie jestem jakiś orzeł, aczkolwiek podstawy i dużo czytania na temat danego modelu przynoszą wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale urwał, ale to było dobre!

Zawsze najlepiej mieć zapas mocy, i każdy chcę czasami szybko polatać, a jak ktoś nie doświadczony w lataniu, to najnormalniej na świecie nie daje full gazu, napisałeś to jak by na aparaturze było by tylko do gazu zero i max...

Wyrażaj się to po pierwsze, po drugie "Zawsze mieć lepiej zapas mocy" Gdy ktoś nie potrafi latać ,to machanie drągiem w sytuacji kryzysowej jest niestety ale zabójcza, więc , gdy model np. Straci siłę nośną i zwali się na skrzydło, wtedy niedoświadczony pilot zacznie machać drągami. Zazwyczaj wygląda to tak, że daje full gaz i próbuje sterem wysokości podciągnąć model, wyobrażasz co się dzieje z Totem gdzie silnik ma nie całe 300 W? Zapałki+ podkładka pod myszkę, więc nie wypowiadaj się.

 

Ps. Tak uważam że mało jeszcze wiesz. Ja nie jestem jakiś orzeł, aczkolwiek podstawy i dużo czytania na temat danego modelu przynoszą wiedzę.

O tym powiedziałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że śmigło nie zależy od modelu ale od silnika.

 

Czyli np. kupujemy silnik pisze nam:

 

-zalecane śmigło: 10x7

 

Kupujemy śmigło 10x7 ponieważ producent takie zaleca.

 

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=5688 - Z tym silnikiem miał byś spory nadmiar mocy. Do tego silnika zalecają śmigła 10x6, 10x7 oraz 11x 5.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: ten aku to może "troszkę" za duży do takiego samolotu max 2200mahmoim zdaniem 1800mah najlepiej

- regler ok choć jak dla mnie lepiej mieć zawsze zapas i mieć 30a (polecam turnigy)

- serwa mogą być

ważyłeś wszystko osobiście czy podajesz sumę wszystkiego ze strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten aku stanowczo za duży tak jak kolega pisze 1800Mah jest w sam raz. A ciąg silnika 1000g przy wadze modelu 1000g (co jest dużo za dużo) wychodzi 1:1 więc jak na trenerka OK. Ten samolot nie ma kręcić akrobacji tylko spokojnie latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczek Turnigy Bell 1600 jest do totka0 bardzo dobry moim zdaniem i więcej mocy mu nie potrzeba. Przez przypadek dałem mu śmigło 9x5 i latał, że ho ho ... pół gwizdka wystarczyło ;) Baterie mam 2,2Ah ale fakt ... mogła by być 1,8Ah. Regulator to najmniejszy problem bo różnica wagi jest niewielka, a zawsze można go wykorzystać. Ja latałem na 50A - bo taki był tani na stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.