Skocz do zawartości

kopiec Kraka


rapier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy komus z kolegow kiedys przyszlo moze do glowy latac u podnoza kopca Kraka?

Juz kilka razy mialem ochote ale zastanawiam sie czy to jest realne. Ekspozycja na wiatr polnocno-zachodni wiec calkiem sporo okazji do polatania a tak to wyglada

Dołączona grafika

Dołączona grafika

NA drugim zdjeciu widac jakie jest przedpole a pierwsze daje pojecie o nachyleniu wzniesienia.

Mam na mysli latanie nie pod samym kopcem ale na tej czesci po lewej stronie ( pierwsza fota ) w kierunku kładki.

Co powiecie na taka miejscowke w srodku miasta? :) Moze ktos probowal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz.... profanujesz spokój i dobre imię zmarłych ...........już jest podstawa

 

latałem sobie za miastem i nagle pojawiła się straz miejska........ oczywiscie tereny niczyje a napewno poza granicami miasta ....

 

wysiedli podeszli i powiedzieli tylko: "znowu pan..."

ja odparłem coś o wężu........... (xxxxxx)

 

wskazałem im babę która mogła wzywać podjechali i jej wlepili mandat za bezpodstawne wezwanie...

 

 

świat zwariował

możesz dostać mandat za uprawianie joggingu ale jak idzie grupa wypitych szczyli to żadna nie zadzwoni bo sie boi że chłopcy się wrócą........i może wezma odwet albo szybe wybiją......

 

„Chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom” – uczył majster (Jan Kobuszewski) ucznia na praktyce (Wiesława Gołasa) w Kabarecie Dudek.

i ja to stosuję zawsze do wszystkich "odważnych anonimowo"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.