Skocz do zawartości

sciagniecie mr2- niemcy


robraf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to co Malker i Marcin napisał potwierdzam w 100% ;] nie da się jeździć spokojnie mając te 18 - 19 lat! nie da sie! i niech mi ktoś powie że sie da to znaczy że kłamie ;]

i tu się mylisz ja musiałem zrobić prawko bo mnie w pracy "zmusili" prawko mam już 11 lat , i co zero na koncie żadnej stłuczki , żadnego mandatu, żadnego uszkodzenia własnego autka, przez te 11 lat uzytkowałem 4 autka. Dla mnie prawko to była konieczność , choć teraz nie wyobrażam sobie życia bez tego g...o papierka.

 

Co do autka ja mam 100km w autku co waży 2t i mocy mam dość a nawet za dużo. i tak średnia prędkośc u nas to ok 100km/h tak wieć nie ma co szaleć bo do tego trzeba treaz policzyć koszt paliwa, opon i ewentulanych napraw.

 

Robaf kupuj takie autko jakie Ci się podoba a przy tym jest sprawne nie ma co słuchać bo tu każdy ma w garazu "ferrari" rocznik 2000 ale każdy kozaczy jak to zwykle.

 

pamiętam jak z kolegami śmigaliśmy po mieście ładą co miałą ze 30 lat labo maluchem. robilismy tzw POM (powolny objazd miasta) 10-20km/h i luzik uśmiech na gębach mieliśmy od ucha do ucha a do dyspozycji ok 25Km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie o to mi chodzilo ;)

 

 

150 kucykow jest OK

 

ja bardziej stawiam tu na wygląd ;) będe chcial doprowadzic to autko do stanu idealnego

 

i tez bede robil POM :P a co .. niech oglądają :)

 

i co do czesci do mr2 mowia ze pada alternator ktory kosztuje 140zl na allegro.. mowia tez zeby tego uniknac ( wymiany) trzeba zaslonic go torebka z lidla :D

 

 

 

p.s. zeszlismy na temat wyboru auta... ja juz wybralem... atos ma byc tylko wprawka w jazde z innymi ludźmi... mniejsze.. zwinniejsze... a mr2 jak juz ciutek pojezdze

 

 

to jak z tymi oplatami? prosilbym jakis wykaz co ile połknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że znowu nie na temat kosztów sprowadzenia, ale...

ja juz wybralem

Jeżeli to ta czarna bryka z pierwszego postu, to:

1. nie ma ważnych badań technicznych, jest wyrejestrowana

2. jest też coś zepsute - zobacz sobie w opisie

W związku z tym, żebyś nie musiał jej wieźć na lawecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to chodzi ;) chodzi o to ze wybralem toyote mr2 ogolnie... nie jakies inne auto .. przy mr2 zostane tylko teraz poszukiwanie dobrego egzemplarza ;] najlepiej 2.0 140KM

 

 

 

a tak nawaisem mowiac .. co to jest Schaltgestänge ?? bo to jest tam uszkodzone.. w tej czarnej

 

 

to drazek zmiany biegow czy jak? bo na google grafika takie cos mi wyrzuca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak nawaisem mowiac .. co to jest Schaltgestänge ?? bo to jest tam uszkodzone.. w tej czarnej

To jest drazek laczacy skrzynie biegow z drazkiem zmiany biegow.Do tego jeszcze trzeba wymienic uszczelke pod glowica,poprawic prawy przedni blotnik i porysowana przednia szyba.Auto o wlasnych silach z Niemiec nie wyjedzie,pozostaje laweta tylko czy warto :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do autka ja mam 100km w autku co waży 2t i mocy mam dość a nawet za dużo. i tak średnia prędkośc u nas to ok 100km/h tak wieć nie ma co szaleć bo do tego trzeba treaz policzyć koszt paliwa, opon i ewentulanych napraw.

 

no jak robisz średną 100km/h to musisz "szafe zamykać" i to często aby wyszła taka średnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no jak robisz średną 100km/h to musisz "szafe zamykać" i to często aby wyszła taka średnia :)

 

Oczywiscie ,zeby miec srednia 100km/h (np.na 1000 km odcinku) to trzeba niezle przycisnac nawet na zachodnich autostradach...no chyba ze masz wypchany portfel i nie zalezy Ci na forsie i rzniesz na przebudowach autostrad (60-80 km/h) "120"....

 

Czesto jazda wyglada tak ze jedziesz 4 minuty "180" by potem przez pol godziny "80" a nastepnie przez 6 minut "170" by stanac w korku na 20 minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.