Skocz do zawartości

1/18 Brushless 4WD Stadium Truck - TURNIGY


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam

Przymierzam się do zakupu modelu samochodu. Przeglądając ofertę HK natrafiłem na model z linku:

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=13450

 

Widzę że cena jest Ok oraz części dostępne i tanie.

 

Ale jak to jest z jakością? Miał ktoś ten model? warty zakupu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po "kreciku " tylko poziomym w slupek poszedl wahacz... znajomy podkleil... tylko strasznie przegrzewa sie tez regulator... po przegrzaniu sie odcina wszystko... 9 odbiornik , silnik itp.. a po ochlodzeniu sie wraca do normy... na Twoim miejscu dalbym po zakupie jakis radiatorek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyrwałem kiedyś na allegro za 100 bodajże cos takiego:

 

http://www.dinodirect.com/car-remote-control-racing-electric-powered-mini-currency-GBP.html

 

Jest to dokładna kopia asso RC18T, wszystkie części pasują od oryginału więc jest dużo tuningowych. Ja nigdy niczego nie połamałem a katowałem to dość mocno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam

Nie zakładam nowego tematu skoro już jest.

Też chcę kupić to autko. Powiedzcie czy warto? Może jeszcze ktoś kupił go od czasu ostatniej wypowiedzi w temacie i może coś więcej powiedzieć.

A może kupić coś innego? W sumie z przesyłką wyjdzie jakieś 210 zł więc nie wiem czy w porównywalnej cenie znajde coś lepszego. Autko będzie używane na polbruku i troche w terenie za domem (ziemia, piasek, troche trawy) żadnych ekstermalnych warunków.

Dzięki za odpowiedzi.

EDIT

Pytanie już nieważne. Auto dotarło więc sam stwierdze co jest warte. Jakby ktoś miał jakieś pytania to podpowiem co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dokładnie tak. Potrzeba własną baterię i apkę. Autko ok. Przy zakupie z buddycode z magazynu nl kosztowało mnie 228zł. Też złamałem wachacz po około 6 dniach jazdy ale to przez własną głupotę bo kręcąc bączki na chodniku przywaliłem na max gazie prosto w krawężnik.

 

Polecam odrazu dokipić komplet wachaczy i wałki napędowe (te między kołem a dyferencjałem) bo jak złamiesz wachacz to się zgina odrazu wałek.

 

Części tanie średnio około 1$ i dostępne praktycznie od ręki. Najdroższe są tylko kompletne dyferencjały coś około 7$.

Autko szybkie i zwinne.

Trzeba tylko ograniczyć skręt kół bo przy skręcie na maxa i mocy tego auta potrafi wyskoczyć wałek napędowy. Naprawa trwa 5 min ale można go zgubić albo pogiąć.

Pakiet dedykowany 1300 wystarcza na około 20 min zabawy oczywiście nie non stop na pełnym gazie.

Najlepiej jeździć na 2S bo przy 3S jak dla mnie jest nie do opanowania i regiel się strasznie grzeje.

 

Minusy jakie do tej pory znalazłem to:

 

1.Osłonięte tylko częściowo zębatki napędu co sprawia że przy jeździe po luźnej nawierzchni przedni napęd wali wszystko pod karoserię i częściowo w zębatki. Ale aż takiej strasznej tragedii nie ma. Wyjechałem do tej pory około 30 pakietów i wyglądają ok.

 

2.Niski prześwit wyklucza jazdę po trawie( czyli w moim przypadku przed albo za domem), no chyba że świeżo skoszonej przy samej ziem i musze łazić na droge albo parking sąsiada. Najlepiej mi się jeździ po asfalcie i kostce chodnikowej.

 

3.Bateria inna niż dedykowana (nawet tej samej pojemności) nie chce wejść z gniazdo i trzeba kombinować z mocowaniem.

 

 

Wstawie jeszcze mały filmik z mojej jazdy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.