Skocz do zawartości

Problem z apką HK T6A


Theo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z aparaturą Hobby Kinga T6a v2. Niedawno ją dostałem, gościu załączył też fajną instrukcję.

 

Zbindowałem, zainstalowałem wszystkie sterowniki.

 

Nie wiem co jest, gdy daję na drążku do końca, to serwo wychyla się tylko trochę.

 

 

Jeśli ktoś nie będzie rozumiał to wytłumaczę najprościej jak będę umiał.

 

PROSZĘ O POMOC TO MOJA PIERWSZA APARATURA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w T6config, czy na danym kanale "EndPoint" nie jest ograniczony (daj wartości najlepiej na 100%).

Jeśli to nie pomoże, to kliknij "Switch A" lub "Swtich B" i sprawdź, czy przy którymś pisze DR. Jeśli tak, wejdź w "DR" i dla danego kanału ustawiasz wychylenia przed i po zmienieniu położenia switcha A lub B (zależy przy którym jest DR).

 

Ja chyba miałem fabrycznie ustawione, że po pstryknięciu prawego switcha, wychylenia zwiększały się. Własnie to ustawiasz w "DR".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jak uruchomisz T6config i ruszasz drążkami, to zielone paski zmieniają położenie?

 

Jeśli nie, to klikasz "Setting" i wybierasz inny port COM, aż będzie reakcja tych pasków :)

Potem klikasz "GetUser" i zmieniasz ustawienia, następnie "Save" i zapisujesz dane gdzieś na dysku (w aparaturze automatycznie się zapisuje).

 

Jeśli w ogóle paski się nie ruszają, to masz wgrany zły sterownik, nie wykrywa ci aparatury tak jak powinno.

 

Polecam przeczytać cały wątek http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=16892

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.