Skocz do zawartości

Regulator


adrian06adik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wakacje się zaczęły (jak widać nawet na forum) i latać się bardziej zachciało :D

Jednakże montując model w domu, na próbę, zostałem zmuszony do przerwania operacji po podłączeniu pakietu. Regulator chyba nie był przyjaźnie do mnie nastawiony, gdyż cały czas piszczał - przerywane "piip piip piip", około 3 "pipnięcia" na sekundę i tak ciągle. Więc pytam szanowną brać modelarską: co tu się do stu rozbitych modeli dzieje :?: :evil:

Podłączyłem również drugi regulator, lecz tu już wcale nie było żadnej reakcji ze strony dźwięku, bądź ruchu serw.

Proszę o szybką pomoc, bo chciałem model zabrać na wakacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latałem, działało, śmigało, nawet na drzewach casem lądowało (ale to chyba mniej istotny szczegół)

35 MHz, podłączam poprawnie, choć już się pogubiłem która strona jest dobra, bo na wszelki wypadek podłączyłem w drugą stronę i znowu na odwrót...

zasilam lipolem 1,3 Ah, 11,1 V

regulator 4 kanałowy, jeden dostarczony z Bellancą, a drugi 4-kanałowy E-sky

jeśli to potrzebne, to jeszcze kwarc na kanale 75

EDIT: mogę dodać, że oprócz ciągłego "piip" mruga czerwona dioda z tyłu regulatora, w rytm "piip"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpiąłem jeszcze raz pakiet z nadzieją, że się uda i jakimś cudem się udało - ponoć był w trybie programowania (nie wiem jak tam wszedłem) :D

dowiedziałem się nawet, że stary regulator 12A mam chyba zepsuty, bo po podłączeniu coś śmierdziało, silnik nie kręcił się, tylko wibrował, a folia termokurczliwa była zaciśnięta mocno na czarnych "kostkach", czy jak to tam nazwać, więc pomimo, że jestem 50 złotych w plecy, to jest już dobrze, bo mogę spokojnie latać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.