Jump to content

Powitać :)


Recommended Posts

Posted

Właśnie zostało aktywowane moje konto i mogę się przywitać więc WITAM :)

Jestem w trakcie zaczynania budowy mojego pierwszego modelu mianowicie Zefirka z depronu :) Mam nadzieję że mogę liczyć na Wasze wsparcie i pomoc w doborze zasilania i wyposażenia rc do tego modelu :)

 

Cóż, nie będę się tu rozpisywał w tym momencie, tylko się biorę za wycinanie części :) Postaram się wszystko dokładnie fotografować i założyć temat o mojej pierwszej konstrukcji (jeśli mogę) i tam opisywać to co robię i prosić o porady :)

Dzięki z góry za wsparcie :

 

Maciek

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.