fotoman Posted August 19, 2007 Posted August 19, 2007 Właśnie zostało aktywowane moje konto i mogę się przywitać więc WITAM Jestem w trakcie zaczynania budowy mojego pierwszego modelu mianowicie Zefirka z depronu Mam nadzieję że mogę liczyć na Wasze wsparcie i pomoc w doborze zasilania i wyposażenia rc do tego modelu Cóż, nie będę się tu rozpisywał w tym momencie, tylko się biorę za wycinanie części Postaram się wszystko dokładnie fotografować i założyć temat o mojej pierwszej konstrukcji (jeśli mogę) i tam opisywać to co robię i prosić o porady Dzięki z góry za wsparcie : Maciek
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.