Skocz do zawartości

Modele dla początkujacych z tego fora


fam0wned5

Jaki model  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki model

    • rwd-5
      9
    • toto-0
      11
    • delta
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Wg. mnie kup jakiś prosty model treningowy z zestawu RTF, o którym wiadomo, że dobrze lata i na nim poćwicz.

 

Przykład takiego modelu: http://www.modelarnia.pl/sklep/index.php?p2236,pc-cessna-480-rtf-2-4-ghz-zestaw-rc

 

Zaczynając od budowania samemu (nie pod okiem instruktora) wydasz i tak podobne pieniądze (aparatura, serwa, silnik itd), a nie masz gwarancji, że to Ci poleci tak jak byś chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym modelem jest ten, którym się najlepiej lata pilotowi.

I na tym skończmy spamowanie.

Tak, ale 'nie od razu Kraków' zbudowano.

Żeby wybrać swój najulubieńszy model, trzeba przelatać na zapewne niejednym samolocie, z różnymi płatami, z różnymi konfiguracjami płatów, etc.

 

Myślę że pytanie autora wątku dotyczyło tego, co będzie w miarę łatwo zbudować, i czym w miarę niedoświadczony pilot będzie mógł się uczyć latać. Albo szkolić swoje początkowe umiejętności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał też, że już posiada te modele i wymienił, którym mu się najlepiej lata. Kompletnym początkującym też nie jest. :wink:

 

Trudno porównywać ze sobą dwa trenerki i latające skrzydełko o dość żwawej charakterystyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już dużo modeli i aurore 9 chciałem się dowiedzieć od was bo ja już mam te 3 i najlepsza jest delta

A ja proponuję zrobić konkurs na najbardziej nie po polsku napisane zdanie :-)

 

'nie od razu Kraków' zbudowano.

Eee tam. Jak się urodziłem to już od razu był ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.