pmaverick Posted August 19, 2007 Posted August 19, 2007 Witam,czy odbiornik elektron 6 dual conversion jaki pozostal mi po opticu 6 bedzie kompatybilny z nadajnikiem mc-19 ? Kiedy uzywalem mc-10 i wszystko chulało na odbiorniku hitec'a takim standardowym 8 kanalowym co dawali do zestawów. Kwarce nadawcze i odbiorcze tez byly hitec'a. Czy jest szansa ze w mc-19 rowniez bedzie podobnie?
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.