Skocz do zawartości

Problem z rozdzieleniem kanałów w E_Sky


Pioter_16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mianowicie posiadam aparaturę z honey bee cp2 wyłączyłem miksowanie i po podłaczeniu akumulatorka 4.8V wszystkie kanały działają osobno, lecz gdy wpinam regulator wraz z silnikiem serwa działają osobno ale regiel reaguje na wychylenie każdego z drążków razem z serwami :x .

 

Aparaturka to e_sky 0406 6ch + odbiornik 4in1 z odpiętym regulatorem i żyrem które były wpięte na odzielnej płytce do odbiornika

 

Co zrobić aby silnik reagował tylko na jeden ruch drążkiem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że w tym odbiorniku 4in1 jest właśnie zwykły odbiornik 35mhz do niego jest odzielnie podłączona cała reszta wystarczy ją odpiać

 

gdy podłacze serwo pod ch3 działa normalnie tak jak na reszcie kanałów dopiero z silnikiem jest problem, jak cos to do jakiegoś szybowca się przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś sie udało ale niestety tylko na oryginalnym reglu od HB który nie jest za mocny :(

 

a czy ten odbiornik mógł by być

http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p2912,odbiornik-ek2-0420a-000096-6-kanalow-e-sky

 

ewentualnie ten, ale wolał bym ten tańszy

http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p2205,odbiornik-ek2-0420-6-kanalow-e-sky

 

i czy musiał bym dokupować do tego kwarce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie głupot ze esky ma 50m zasięgu, latałem na tym radiu styropianowym modelem 1.2m do granic widoczności! Oczywiście chodzi mi o wersję 35mhz o 2.4 nasłuchałem się nieprzychylnych opiini (właśnie ten zasięg):wink:

 

Zrozum, że cała płytką jest z mixerami... NIE NADAJE SIĘ! musisz zakupić odbiornik pod 35mhz...!

Zrozum, nie cała płytka jest z mixerami. Miałem tą płytkę i tylko częśc regulatorowo-zyroskopowa ma mixery.

 

Cimek widzę kolejny post w którym spierasz się i nie masz racji. Zastanów się zanim coś napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.