Skocz do zawartości

Hobby King HK-T6A problem z zasięgiem i zakłócenia


jaaazdek1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów. Wiem, że nie jeden z was posiada apke HK-T6A 2,4GHz. Ja latam na niej od półtora roku i dzisiaj pojawiły się problemy (wcześniej ich nie było). Model zaczął w powietrzu byc nieprzewidywalny. Wdają sie jakieś zakłócenia,że np. lotki szarpną i model się zwala...trwa to dosłownie ułaem sekundy. Odlegość ode mnie jakieś 40m. Zrobiłem test na ziemi i w odległości ok. 150m pojawiały się szarpnięcia serwami sw i sk. Może któryś z was miał podobne problemy..jaka może byc przyczyna? Nie chcę rozwalić modelu a z drugiej strony nie chce się stresować, że w pewnym momencie moge mieć niespodziankę w powietrzu. Proszę o pomoc lub opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z apką i odbiornikiem jest wszystko w porządku...nie widać luźnych kabelków, ciemnych plam, osmoleń, zapachu spalenizny...dosłownie nic. Ktoś kiedyś pisał, że żywotność tego radia to max 2 sezony. Ja latam właśnie 1,5 roku wliczając zimę więc już prawie dwa sezony. Ponawiam pytanie może któryś z kolegów miał to radio i podobne problemy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy bardzo ważne pytanie. Jutro wybieram się do elektronicznego po kabel koncentryczny bo chcę wymienić kabel anteny z nadajnika. Teraz proszę pomóżcie mi...czy ekran z tego kabla musi być też gdzies przylutowany? Jak kabelek byl jeszcze wlutowany w moduł nadawczy to tego nie było widać. I jeszcze jedna sprawa otóż żeby dostać się do kabla zamocowanego w antenie musiałem ją niestety zniszczyć :( czy jest jakiś pomysł żeby po wymianie kabla anteny coś z tym zrobić? Czy może zostawić kabel anteny wystający z nadajnika? Antena z routera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.