Skocz do zawartości

Serwa SpringRC - opinie


maciej1977

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Witaj Maciej też zastanawiałem sie nad tymi serwami cena atrakcyjna i chciałem zastosować je do mojego Pittsa 12s pod 50cc i postanowiłem je zamowieć, jak przyjdą i sprawdze ich działanie to napisze coś wiecej, ostatnie dowiedzalem sie że mój kolega lata od tamtego sezony na cefrowych serwach 13kg

tej firmy i ma je zamontowane w swojej katanie 2,2m i jest z nich bardzo zadowolony i testuje je nadal dając mi troche popalić i nie miał z nimi żadnych problemów jak będę wiedział wiecej napisze pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam piotrze mam nadzieje ze będą szyboko, po za tym jak sie sprawdzą to te serwa są dobrym zamienmikiem serw hiteka cena atrakcyjna, wykonanie z tego co się oriętuje dobre czego wiecej chcieć zobaczymy, wydaje mi sie ze są lepsze od Tawer pro opinie mile widzane innych modelarzy pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich co do tych serw mam zgoła odmienną opinie zakupiłem cztery szt 7kg analogowe działać działają ale mają jeden feler nie są dokładne nie wracają do neutrum nigdy w tą samą pozycje mam je zamontowane na lotkach ,w ogonie miałem dwa niezależne serwa ale zrezygnowałem ich dokładność pozostawia wiele do życzenia, skusiła mnie cena a teraz wymieniłem je na hitek i mam problem z głowy są dokładne super się centrują

Z moich doswiadczeń jakie miałem z serwami spring moge powiedzieć tylko jedno cena adekwatna do jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.