Skocz do zawartości

Witam!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy i na forum i w ogóle w tych sprawach modelarstwo/rc :) No może kiedyś miałem latawca na sznurku :D

Zrezygnowałem z grania w gry na komputerze na rzecz znalezienia sobie hobby i może mi się tu spodoba ale nigdy sie nie dowiem do puki czegoś nie spróbuję :)

 

Aha przypomniało mi się jak dawno dawno temu jako dziecko dostałem metalowy czołg na baterie sterowany pilotem na kablu :) zepsuło sie światełko i strasznie się bałem w ogole rozkręcić aby nie popsuć jeszcze bardziej, ale po długi czasie namyśleń zaryzykowałem i od tej pory rozkręcałem wszystko co tylko mogłem :D A w rc mi się podobają latające zabawki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to miło mi :) Właśnie mam w planach się przejść do chyba jedynego sklepu modelarskiego w Libiążu. Ty ten sklep pewnie znasz na pamięć :)

 

Aha jak by co to jestem Stolarzem/meblarzem. Robię meble na wymiar kilka lat. A przy schodach pracowałem nie długo. W tej dziedzinie mogę trochę pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.