kaamilalfa Posted August 21, 2007 Posted August 21, 2007 witam, nazywam się Kamil, jestem modelarzem od niedawna, aparaturę kupiłem na początku tego sezonu. Tym sposobem mam już na koncie parę kraks. Loty zaczynałem od Prymusa z silnikiem LA25, teraz lepie model SU22m, którym miałem poważna kraksę. pozdrawiam wszystkich !!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.