Skocz do zawartości

Tutorial: Wymiana złamanego przełącznika mikser w apce DX6i


leszek_c

Rekomendowane odpowiedzi

szukam Switch hebelkowy płaski długi

Chodzi Ci o coś takiego: http://guitarproject.pl/p/14/1465/switchcraft-przelacznik-on-on-jaguar-jazzmaster-przelaczniki-elektronika-czesci-do-gitary.html ?

 

I tak niejako na marginesie - kilkaset lat temu już napisano, "iż Polacy nie gęsi..." i gdy tak czytam o tych wszystkich "transmiterach", "switch-ach" i innych to jakoś odruchowo ręka szuka kabury... Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Robert, nie marudź :D Taka nazwa "handlowa"

 

Robercie, a to co podałeś, to jest Przęłącznik suwakowy.

 

Szukam mniej więcej coś takiego

 

http://allegro.pl/przelacznik-hebelkowy-dzwigniowy-on-on-3a-i1714548645.html

 

Ma być (ten co potrzebuje)

 

Przełącznik hebelkowy płaski ,długi metalowy. on/off

 

 

Cholerka ciężko dostać takie cóś... A łamliwe w tych spectrumach/Turnigy są jak diabli :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już Cię lubię :* za to, że jednak jesteś reformowalny i "od ręki" przestałeś pisać o "switch-ach" :devil: .

 

Szukaj odpowiedniego dla Ciebie przełącznika w sklepach elektronicznych typu TME, Nordelektronik, AVT i podobnych. Może nawet w jakimś lokalnym sklepie w Chorzowie lub w ościennych miastach coś dasz radę znaleźć.

Gdy kiedyś szukałem czegoś innego to same przed ślepia pchały się różniste pstryczki z dźwigienkami okrągłymi, spłaszczonymi, długimi, krótkimi, monostabine, bistabilne, trójpołożeniowe typu on-off-on, on-on-on i jakie tam jeszcze konfiguracje człek byłby w stanie wydumać :shock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak niejako na marginesie - kilkaset lat temu już napisano, "iż Polacy nie gęsi..." i gdy tak czytam o tych wszystkich "transmiterach", "switch-ach" i innych to jakoś odruchowo ręka szuka kabury...

Wybacz już poprawiłem, mieszkam w UK więc zdarza mi się używać obcojęzycznych słów częściej i nawet tego nie zauważam, dla mnie to bez różnicy tak jak prowadzenie auta z kierownicą po prawej stronie czy też po lewej:) Dziwne, że w polskich spotach reklamowych pojawiają się hasła np. "know-how" i nikt się nie czepia ale za hot-dog-a od razu bym zastrzelił:)

 

Pozdrawiam 3maj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce to jednak można znaleźć identyczne przełączniki.

 

TME, ELFA,FARNELL - dostawców jest sporo .

Małe sklepy ograniczają się do kilku typów przełączników bo towar który się nie sprzedaje generuje stratę dlatego szukać należy u hurtowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.