Jump to content

Adam P.

Modelarz
 • Content Count

  1,429
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Adam P.

 • Rank
  Modelasz

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Bydgoszcz
 • Zainteresowania
  Robotyka/automatyka
 • Imię
  Adam

Contact Methods

 • GG
  764177

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Akurat z tego co czytałem to rozwiązanie w firefox było już dużo wcześniej niż w chrome. W sumie jedyne co mam to komunikat z chrome i strona w ustawieniach: No właśnie wszystkie te "wycieknięte" to mało istotne portale gdzie mam słabe hasło i na większość tych kont nie zaglądałem od xx lat, do ważniejszych portali jak banki, poczta, fb itd mam silniejsze hasła.
 2. Dostałem od chroma informację, że wyciekły moje hasła z kilku portali. Najstarszy wyciek to pfmrc 26 dni temu. Przed chwilą 4 inne portale gdzie używałem tego samego maila i hasła(więc mogły być chyba skutkiem wycieku z pfmrc a nie jakimś niezależnym atakiem). Był jakiś atak na forum czy google przesadza i można to zignorować?
 3. Niemożliwe, ja ani sąsiad z naprzeciwka go nie zrobiliśmy, więc to musiał być inny bydgoszcz Ciężko znaleźć coś o nim w sieci, ile takie coś warte? To nie mój ale śmignął mi na olx i zastanawiałem się czy to była dobra cena
 4. Co to za silniczek? Warte to coś?
 5. Właśnie od tego to zależy. Najbardziej typowy silnik to 4cyl. 4suw, więc na jeden obrót ma dwa cykle pracy. A np. silnik detroit diesel w wersji V24 ma już 24 cykle pracy na jeden obrót wału.
 6. Normalny silnik ma 2 cykle pracy na obrót a niektóre nawet 24.
 7. Na pewno nie otwiera się w pełni, może mieć nawet kilka ohmów i nie zauważysz tego bez większego obciążenia. Jak ma działać przy rozwarciu to na tych częściach zostaje to co pokazałeś na początku, tylko bez kondensatorów na bramkach i z rezystorami podciągającymi 100k. A jak masz inne częsci to układ który narysował Bodzioch będzie dobry, Będą dobre
 8. Widziałem ten wątek, ale grafiki z jego początku już dawno wygasły, a ludzie być może umarli już ze starości, albo nie chcą się podzielić swoimi materiałami.
 9. No i zwykle składa się z wielu kawałków, większość drukarek ma pole pracy na poziomie 220x220x250
 10. Przy 20A przydałby się radiator, to będzie 8W i 0,5V spadku o ile tranzystor się całkiem otworzy(a może się całkiem nie otworzyć przy -6V). Czy w tym frsky masy nie są połączone na stale? Jak są to z części które masz zrobiłbym coś takiego: R1, R2 100k będą dobre, po zwarciu przełącznika włącza obie baterie, sl1, sl2 baterie, sl3, sl4 wyjścia do tego frsky.
 11. wtedy będziesz się martwił, nic z tym nie zrobisz, lcd do wymiany, chociaż bardziej już się raczej nie rozleje.
 12. A co to ma robić? Bo nie za bardzo widzę jaka jest tego funkcja, ma normalnie przewodzić tylko z baterii do tego z1 i z2 a po wciśnięciu przewodzić w obie strony?
 13. Nikt nic? Z materiałów które mam zrobiłem już prawie wszystko.
 14. Szukam materiałów na temat M2HB, jakieś rysunki, plany, zwymiarowane grafiki. Buduję makietę w skali 1:1 i model 3D do druku, znalazłem stronę http://www.pt103.com/PT_Boat_Components_Browning_50_Cal_M2_Aircraft.html jednak tam jest rozrysowana wersja lotnicza, nie wszystko się zgadza, a niektórych elementów brakuje.
 15. Co do nieistniejącego lakieru, to udaj się do mieszalni farb z jakimś zdjęciem/próbką. Za ok 30zł dorobią lakier i nabiją do aerozolu. Możesz zdradzić jakie były kozta wkonania gąsienic? Mam plan za jakis czas wykonać podwozie gąsienicowe, możliwe że byłbym zainteresowany
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.