Skocz do zawartości

1 lot FPV z podwórka


kefir

Rekomendowane odpowiedzi

NA tamto pytanie nie odpowiedziałeś więc zadaję kolejne.

 

Wiem że podglądać co robią inni jest fajnie ale być podglądanym! pomyśl jak byś w weekend na podwórku z rodziną spędzał czas, i byś zauważył że ktoś dwa domy dalej z lornetki na wa patrzy godzinę i dłużej i za trzy dni to samo. Albo na twoją żonę która się opalała! a może by się nie opalała bo by się bała że ktoś z lornetki patrzy.

Dobrze byś się wtedy czuł ?

 

To ostatni mój tekst na ten temat bo kłócić się nie będe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA tamto pytanie nie odpowiedziałeś więc zadaję kolejne.

 

Wiem że podglądać co robią inni jest fajnie ale być podglądanym! pomyśl jak byś w weekend na podwórku z rodziną spędzał czas, i byś zauważył że ktoś dwa domy dalej z lornetki na wa patrzy godzinę i dłużej i za trzy dni to samo. Albo na twoją żonę która się opalała! a może by się nie opalała bo by się bała że ktoś z lornetki patrzy.

Dobrze byś się wtedy czuł ?

 

To ostatni mój tekst na ten temat bo kłócić się nie będe.

To chyba wszyscy operatorzy kamer z telewizji tez sa zboczencami jak kreca np. ludzi na plazy w sloneczny dzien. Powiem tak, jesli osoba na danym filmie nie miala nic przeciwko, ze jest krecona i jak widac bardzo dobrze sie przy tym bawi, to raczej nie mozna tego nazwac podgladaniem. Jak widac kopter nie wisi w jednym miejscu przez godzine i nie obserwuje co sie dzieje. Jak kolega Kefir nie dostal zadnej skargi od danej osoby to nie ma sie czym martwic.

 

Kolego OpawelQ na Twoim miejscu pozwalbym Google Earth, potem Google Streetview no i oczywscie Policje razem z ich monitoringiem, ochrone, kamery na stacji cpn itd.

 

Pozdrawiam

 

Dodane 22/07/11 10:28

Jeszcze jest strona www.earthcam.com, ktora dziala dobre 8 lat, gdzie mozesz podgladac ludzi na calym swiecie godzinami i nikt nie placze z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.