Skocz do zawartości

Witam


piant
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 14 lat pochodzę mieszkam i urodziłem się w miasteczku które nazywa się Tomaszów Lubelski(Jest to miasteczko przy granicy z Ukrainą i posiada około 15tys mieszkańców.) Teraz krótka historyjka: Jeszcze kiedyś kiedyś brat zakupił na allegro samochodzik RC. Nie pamiętam nazwy była to taka ''sławna'' lub jest firma która robiła karoserie części serwa silniki,wszystko, to się kupowało i składało. Wtedy pierwszy raz mnie to wciągnęło. Mając 7 lat wymieniłem servo skrętu(bardzo dobrze to pamiętam).Byłem bardzo dumny z siebie. Jednak nie mogłem namówić rodziców na nic więcej. Więc teraz mając już swoje fundusze. Zakupiłem deprom, trochę sklejki i klej. Wydrukowałem plan RWD-5 na kartkach A4 i wszystko powycinałem. Teraz czkam na pana z DPD który przywiezie moje materiały :jupi:

Troszkę się rozpisałem a to miało być powitanie no więc Witam.A pisząc tą historię zapomniałem się ''nazwać'' Jan lub Janek.

A tak apropo może ktoś wie czy w miasteczku jest jakaś modelarnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.