Skocz do zawartości

Jakość serw hs 82 mg


Tytan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem z tymi serwami.Założyłem je do Falkona L.Kwarcińskiego na V-kę i po dosłownie ok 8 lotach zauważyłem luzy na wale promieniowy i kątowy serwa,przez to mam problemy ze złym neutrum. Miał ktoś podobne problemy?.Co sądzicie o jakości tych serw?.Czy można to reklamować,serwa kupione dwa miesiące temu w rc4max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezionych kilka wypowiedzi odnośnie tych serw:

Napisano: 03/06/2010

Odradzam! Jest bardzo szybkie, ale ma zdecydowanie za duże luzy na wale: promieniowy i kątowy. Mam je w modelu akrobacyjnym z silnikiem 3cm, waga 980g do steru wysokości. Luzy, które były za duże już w nowym serwie, po około 30 lotach mocno się zwiększyły. Zamierzam wkrótce zastąpić to serwo innym.

 

1 z 5 Gwiazdek!

Napisano: 31/07/2009

Serwo ma spory luz na osi orczyka opiera sie bezpośrednio na obudowie szybko się wyrabia obudowa dosłownie kilka lotów brak łożyska albo przynajmniej pierścienia z teflonu zamiast łożyska klasyfikuje je bardzo nisko w mojej ocenie

 

1 z 5 Gwiazdek!

Napisano: 08/11/2008

Serwo ma niestety spory luz na zębatkach od nowości, natomiast jego prędkość zadowala.

 

od Grzegorz Walewski Data Dodania: wtorek, 06 październik 2009

Brak łożyska sprawia, że są duże luzy. Cena kusząca, ale luzy są nie do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwa serii 81 mg i 82 mg już maja to do siebie że niestety maja spory luz na zębatkach metalowych .Tą przypadłośc zauważyłem w wielu serwach z zebami metalowymi.

W moim Falconie na stery zastosowałem serwa zwykłe tzn z zebami z tworzywa natomiast z metalami mam na lotkach bo zwykłe nie wytrzymują lądowań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.