Skocz do zawartości

Ludzka chciwość


imodi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od jakiegoś czasu próbuję skompletować elektronikę do modelu latającego lub kompletny model. Wystawiam posty w dziale giełda. Niestety pewne rzeczy mnie irytują... co chwila dostaje oferty od sprzedawców ale coś jest z nimi nie tak.. używane rzeczy próbują mi sprzedać w cenie równej jak nowe w sklepach. Oczywiście zaznaczam, że szukam tanich ofert.

Jakby było mnie stać to bym kupił w sklepie nowe na gwarancji... Ale jak się ogląda każdą złotówkę 5 razy przed wydaniem to oczekuje się uczciwych ofert.

 

Jak to jest z tymi ludźmi... mi już ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imodi, na którejś swojej aukcji napisałeś że wzamian za wyposażenie możesz coś wyciąć na termoploterze

 

Jak już masz dostęp do takiego urządzenia i masz możliwość wycinania czego tylko chcesz, to tnij np. ESY na które teraz zapotrzebowanie jest nie małe

Dobra jakość cięcia, konkurencyjne ceny i na pewno dużo ludzi się skusi. A i kasy troche na tym zarobisz.

 

Jak nie ESY to ogólnie wszystko to co się na takim czymś tnie, skrzydła itp. Styropian tani, a takie skrzydełko można sprzedać za 5 x tyle co koszt samego materiału.

 

Więc na Twoim miejscu, nie wyżalałbym się na forum, tylko zabrał się ostro do roboty...

 

A robota = kasa = możliwość zakupu nowych części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.