Skocz do zawartości

Problem z ładowarką E-sky


Marekk

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

2 nowe pakiety przez jedną ładowarkę za 50zł :? nie dobrze. Nie wykluczone, że chińczyki źle ustawiły napięcie ładowania. Też mam taką ładowarkę tyle że z inną naklejką. Moja wyrównuje do 4,21V na cele. Przy tanim sprzęcie nie wiesz czy dobrze trafisz. Mnie się udało, Tobie widać nie. Twoja może ładować różnymi napięciami, albo zbyt dużym napięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może podam linki do tych pakietów:

http://modele.sklep.pl/product_info.php?cPath=34_195_194&products_id=2041

http://modele.sklep.pl/product_info.php?cPath=34_195_194&products_id=2042

 

Atylla, nie mierzyłem napięcia po naładowaniu, byłem wściekły że ponad 150 złotych przepadło, a prąd ładowania dobierany jest "automatycznie" jak napisali w opisie.

 

Pakiety ładowałem nie pierwszy raz tylko trzeci; dwa razy ładowałem z akumulatora od takiej chińskiej zabawki 12V ale miał tylko 800 mAh więc chyba nie ładował do końca bo pakiety wytrzymywały bardzo krótko. Pakiety nadęły się po pierwszym ładowaniu akku samochodowym. Aha, skoro te pakiety nie mają efektu pamięci to nie może być tak że je uformowałem pierwszym ładowaniem, a potem "przeładowałem"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś odpowiedziec konkretnie minimum informacji to chociaż napięcie pakietu po naładowaniu , hmm w sumie to jeśli pakiety nie mają fizycznych uszkodzeń to wyślij je do sklepu przecież to tylko kilkanaście złotych, ładowarka ma maksymalny prąd ładowania 0,8A więc raczej nie przeciążyłes pakietu przy ładowaniu. Jeśli mogę coś pomóc to można spróbować uratować te pakiety według sposobu Petera spróbowałem tak ze swoim spuchniętym pakietem i wyniki są obiecujące opuchlizna zeszła i pakiet wygląda jak nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiety nadęły się po pierwszym ładowaniu akku samochodowym

 

Czyli to nie wina ladowarki e-sky tylko twoja skoro tak sie z pakietami obchodzisz.

Ciesz ze ci sie w rekach nie zapalily.

:shock:

Spoko ładowałem aku samochodowym ale pośrednikiem była ładowarka :)

 

Mogę prosić o link do tego artykułu o regeneracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.