Skocz do zawartości

sky lady 3 POMÓŻCIE


nimhith
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

 

dzisiaj latałem moim modelem, lądowanie trochę nie wyszło i z dożą prędkością uderzyłem dziobem w ziemię i po tym wypadku gdy włączam model ster kierunku odgina się w jedną stronę ( to znaczy serwo odgina się w jedną stronę) i nie chcę wrócić do normalnego stanu gdy ruszam drążkiem na aparaturze też nic się nie dzieje, i tu pytanie:co się zepsuło jak można to naprawić albo co trzeba wymienić. Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

 

Z góry dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może masz włączony rewers w aparaturze.???

Sprawdż jeszcze połączenia wyciągnij i włóż wtyczkę w odbiorniku.

Włóż wtyczkę w działający kanał to będziesz wiedział czy serwo jest dobre czy zepsute,i odwrotnie włóż w zepsuty kanał dobre serwo dla sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku też myślałem że coś z odbiornikiem ale przed chwilą sprawdziłem rewersy w nadajniku i rzeczywiście to z nim był problem ! pewnie z przejęci twardym lądowaniem musiałem coś niechcący przesunąć. Dobrze że nie zamówiłem serwa :mrgreen: dziękuję bardzo za odpowiedzi i przepraszam za fatygę ale jestem początkujący i jeszcze muszę się dużo nauczyć :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :?

 

to znowu ja niestety znowu tylni statecznik odgina się w jedną stronę to chyba przez serwo bo jak zamieniałem miejscami serwa to znowu działo się to samo z tym zamym serwem najgorsze było to że podczas lotu serwo odgieło się w jedną stronę i zupełnie straciłem kontrolę nad samolotem a sało się to jakieś 20 metrów nad ziemią.W domu zauważyłem że od tego odginania serwo zaraz po włączeniu modelu się nagrzewa to samo dzieje się z regulatorem nawt gdy silnik nie pracuję bardzo proszę o pomoc jeżeli będzie trzeba to zamieszczę filmik z moim problemem.Zaczynam się martwić że jeśli chciałbym żeby samolot znowu działał musiał bym wymienić cały osprzęt. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.