ROBAK Posted August 24, 2007 Posted August 24, 2007 Przedstawiam zdjęcia z pucharu Polski w BIELSKU-BIAŁEJ, gdzie miałem nieciekawą kolizję w locie. Podczas podejścia do lądowania moją drogę przeciął laminatowy Jantar... Skutki były jak poniżej. Model nadaje się na zapałki lub wykałaczki... Jednak pomimo tego całego zajścia, opłacało się. Zdobyłem drugie miejsce... uffff, chociaż jakiś plus FOTKI... Winowajca... Zasłużone drugie miejsce.... Mój model... :cry:
radek872 Posted October 2, 2007 Posted October 2, 2007 Mozna by go odbudowac ale to juz nie model na zawody bedzie całkiem inaczejj latac szkoda ale miejsce sie liczy
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.