mav Posted August 24, 2007 Posted August 24, 2007 Witam, wszystkich forumowiczów. Od pewnego czasu śledzę to forum, ale jeszcze się nie przywitałem. Nazywam się Mariusz i mieszkam w Dobrym Mieście koło Olsztyna. Modelami RC latam już ładnych parę lat, a teraz aktualnie jest to model Mitsubishi A6M Reisen zwany popularnie Zerem napędzanym silnikiem benzynowym, ale o tym może później w innym temacie.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.