Skocz do zawartości

Pekniety Wał JC EVO II 28ccm


chrisk8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W sobote latealem swoim jakiem 54sp. W pewnej chwili silnik zamarl i musialem ladowac awaryjnie co skutkowalo niewielkimi stratami w podwoziu. Po powrocie do domu i rozebraniu silnika w celu zlokalizowania awari okazało sie ze wal korbowodu pekl. I tu mam problem poniewaz nigdzie w polsce nie moge znalezc czesi do tego silnika. Znalazłem jedynie w ef3m.pl wal z korbowodem do silnika da30 i zastanawiam sie czy moze bedzie pasował do mojego Jc. Da ma 30ccm a moj 28ccm. Prosze o rade. Moze pojechac do warszawy(aktualnie przebywam w deblinie) i porownac? Z gory dzieki za odp czy ten z DA 30 sie nada do 28ccm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi również pękł wał silnika JC 28 - myślę że przyczyną było wadliwe przednie łożysko w którym wał przesuwał się ze sporym luzem - w miejscu styku łożyska z wałem wał był aż wyślizgany i się wyraźnie błyszczał . Wał ten zamówiłem u Pana Kowalskiego w sklepie ef3m w Warszawie - sprowadził mi ten wał z Anglii wraz z uszczelkami i kosztawało mnie to 190 zł - slnik złożyłem ale jeszcze na razie nie odpalałem . Łożyska też kupiłem nowe muszą być dobrej firmy koszt 25 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.