Skocz do zawartości

Extra 330L 2.29m


maciek89

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem taki model i jak patrze na te foteczki (wykonanie) to jestem sklonny zakupic taka exterke :rotfl: co sadzicie o tym modelu? i moze ktos ma taki model z silnikiem DA 50 ewentualnie ZDZ i powie mi ile to wazy finalnie do lotu... z gory dziekuje

 

 

link do extry: http://nastik.pl/extra-330l-229m-p-50.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do stwierdzenia ze im wiekszy model tym lepiej lata to sie zgodze :D no ale nie da sie ukryc ze extra a extra to jest roznica :mrgreen: hehe....niektore firmy produkuja naprawde takie okazy ze ich lotnosc pozostawia wiele do zyczenia :ble: :twisted:.ten modelik naprawde wyglada zachecajaco i tak widze go u mnie na przyszly sezon :P tylko bardzo mnie ciekwi waga do latu.....moze ktos juz nabyl taka extre i moze mi powiedziec ile to wazy...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zdecydujesz się na 50 tke to napewno musisz zamontować rezonans , waga modelu pewnie będzie w granicach 9 kg , w ciągu ostatnich dwuch lat złożyłem cztery modele z 50 tką , zawsze ważyłem model przed i po zamontowaniu wyposażeni i zawsze dochodziło mi 3,5 kg no i 50 tka daje wystarczający zapas mocy na normalnym tłumniku przy wadze modelu do 8 kg przy 7 do 7,3kg jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tez tego sie obawiam...jak sam robie model to wychodzi mi taka masa ze jest mega wygar na puszce a tu troche klocowato .... :( poprzedni model wyszedl 7,3kg zobaczymy ile wyjdzie obecna katanka (powinna byc do lotu na piknik w pile...POWINNA).....jeszcze jest jeden model ktory mnie interesuje...http://www.wimarex.ichu.pl/product_info.php?cPath=21_36&products_id=502 extra 260 co prawda nie wyglada to na extre 260 tak mi sie wydaje ze troche te ksztalty nie takie...ale sena kuszaca moze ma ktos taka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też obserwuje ten model ale czekam na jakieś filmiki na stronie producenta , chociaż po ostatnich doświadczeniach z extrą ( a jest to extra z C-ARF) raczej extry już nie kupie ,będzie to raczej Yak 54 z TOPMODEL lub jakiś inny średniopłat , miałem EDGE 540 2,13m i z tego modelu byłem naprawde zadowolony , chętnie kupiłbym wersje V2 tego modelu , niestety nikt w polsce tego nie ma, w ubiegłym roku wersje V1 miał mixmodel ,ale niestety modele te znikły z oferty sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.