Skocz do zawartości

odbiornik do Aurory 9


luki_rasc

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jest jakiś tani odbiornik do Aurory 9 pod system modulacji: 2.4GHz AFHSS,

Najtańsze są Optima 6 Lite i Minima 6 (oba około 150 zł). Aftermarketów brak niestety :/

 

Ps.: Żeby korzystać z Minimy trzeba zaktualizować firmware modułu do najnowszej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, miało by to szansę zadziałania, pytanie czy da się kupić odrębnie odbiornik (pogooglałem i widzę tylko zestawy z modułem).

 

Natomiast - trochę offtopic, ale co tam - istnieje prosta możliwość odpalnenia modułu Spektrum DM8 na Aurorze, co umożliwia latanie modelami z taniutkimi odbiornikami DSM2.

 

http://www.rcgroups.com/forums/showpost.php?p=18151193&postcount=122

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Co bardzo cieszy! ;]

 

Features:

• Hitec Minima 2.4Ghz A-FHSS Compatible

• Supports PPM and RSSI Output

• Long Range >1.5km

 

"Headshot b**ch, you just got owned!"

 

To do Hiteca... opcja, o którą nie mogli się doprosić użytkownicy AFHSS jeśli chodzi o oficjalne odbiorniki... Aczkolwiek "Minima compatible" pozwala przypuszczać, że na telemetrię na razie niestety nie ma co liczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj otrzymałem ten 8 kanałowy odbiornik z HK. Niestety przed testami muszę zaktualizować oprogramowanie modułu w swoim Opticu. Do odbiornika dołączono obszerną (jak na HK) instrukcję. Sygnał PPM można wyprowadzić na gniazdo kanału 1, RSSI na gniazdo kanału 2.

 

EDIT:

Niestety z powodu braku programatora testów do dziś (13.10.2012) nie przeprowadziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj koniecznie znać jak już potestujesz. Trochę szkoda, że nie posiada to telemetrii (przyzwyczaiłem się i to mocno do tego bipczenia jak mi akumulatory siadają), ale za to wyprowadzenie RSSI przyda się do FPV, a tam poziom akumulatora można śledzić w inny sposób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.