Skocz do zawartości

Kontakt z kolegami OSSM z Opola


Pułkownik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proszę o maila od kolegów ze Stowarzyszenia Modelarzy z Opola. Od kilku dni usiłuję zarejestrować sie na Wasze forum, niestety bezskutecznie. Chcielibyśmy nawiązać koleżeńskie kontakty.Pozdrawiam.

Sławomir

Napisz proszę w czym jest problem, pomogę przejść przez proces rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o maila od kolegów ze Stowarzyszenia Modelarzy z Opola. Od kilku dni usiłuję zarejestrować sie na Wasze forum, niestety bezskutecznie. Chcielibyśmy nawiązać koleżeńskie kontakty.Pozdrawiam.

Sławomir

Napisz proszę w czym jest problem, pomogę przejść przez proces rejestracji.

Witaj,

problem w tym, że po zarejestrowaniu się na OSSM miałem dostać maila . Gdy wchodzę na forum i chcę sie zalogować , wyskakuje komunikat o wysłaniu maila. Kilkakrotnie naciskałem opcję ponownego wysłania maila i do dzisiaj nic nie doszło. Nie mogę się rejestrować ponownie, bo system rozpoznaje mój adres mailowy i powiadamia, że taki uczestnik już istnieje. Muszę sie chyba rejestrować ponownie podając inne dane. Jeśli możesz spradzić o co chodzi to podaj mi informację. Resztę napiszę w mailu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat naszego Admina

 

"Powstał nowy dział w którym to można zgłaszać problemy z potwierdzeniem rejestracji. http://ossm.pl/viewforum.php?f=27

 

Od jakiegoś czasu niektóre serwery nie przyjmowały maili z serwera ossm.pl - adres IP serwera trafił na black listę.

Na chwilę obecną problem powinien już być rozwiązany."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko fajnie. Lecz jak napisać na forum skoro nie można sie zarejestrować i zalogować?

Moja skrzynka pocztowa umieszczona jest w home.pl. Nie sadzę, aby adres z home.pl musiałby być umieszczany na czarnej liście. Jeśli możesz, to wykasuj moje dane rejestracyjne tak by system nie rozpoznawał adresu mailowego i spróbuje jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.