Skocz do zawartości

Turnigy serii AE


dario1977

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem w HK regulator serii AE-30A i do tego rekomendowaną kartę do programowania

TURNIGY BESC Programming Card. Mam teraz problemik bo karta nie chce zagrac z tym regielkiem >>> całkowita ciemnośc i zostaje programowanie z aparatury :(:(:(

Czy ktoś miał do czynienia z tymi reglami i kartą ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz na myśli tą kartę? Dość pomocne jest umieszcznie linków do produktów o których się pisze.

Używam jej bezproblemowo od dłuższego czasu do programowania regulatora Turnigy AE-25A Brushless ESC, który był jako standardowe wyposażenie w AXN Floater Jet. Widzę, że nasze regulatory są z tej samej rodziny więc nie rozumiem dlaczego u Ciebie występuje problem. Rozumiem, że zapoznałeś się z tą instrukcją i dasz sobie uciąć rękę, że podłączasz wszystko w kolejności podanej w sekcji "Wiring Sequence", punkt A?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ta karta. >> robię dokładnie jak w instrukcji czyli podłączam regielek do karty, podłączam zasilanie i nic ale ale mam także inne esc z tej serii a mianowicie AE-45A i ten o dziwo komunikuje się z kartą da się przestawiac parametry (diody świecą) ale nie zapamiętuje ustawień. Może robię jakiś błąd w zapisywaniu ustawień bo wciskając OK zaczyna migac niebieska dioda i miga bez końca. Czyli mój regulator AE-30A nie działa z tą kartą a mam dwie identyczne karty za to model AE-45A widzi kartę ale nie zapisuje ustawień. Sprawdzę bo będę miał okazję regiel AE-20A (jest w drodze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam.

Mam 2 pytania odnośnie tych regulatorów. Mam TGY AE-30A

1. Czy ktoś wie co się ukrywa pod 6 pozycją menu? ESC raportuje 6 pozycji.

2. Czy można jakoś uruchomić silnik po failsafe?

Po kilkunastu sekundach braku sygnału z aparatury ESC włącza tryb lokalizacji modelu - głośne pikanie, jednocześnie zatrzymując silnik. Funkcja bardzo fajna, jednak po przywróceniu połączenia ESC się nie uruchamia. Trzeba ponownie podłączyć zasilanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.