Skocz do zawartości

Witam!!


Ryszard58
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z staropolską tradycją witam wszystkich :) Moje imię to Ryszard .Wiek ..jak by to powiedzieć nie zbyt atrakcyjny :oops: .Swoje lata sie ma i nie ma czym się chwalić .

jestem z tego pokolenia co zaczynało modelarstwo od klejenia Małych Modelarzy ,zresztą trudnych do kupienia w tym czasie .no chyba że sie miało znajomości w kiosku RUCHU.

A przygodę z lataniem rozpoczęło sie od latawców ,balonów na ogrzane powietrze i samolotów na uwięzi .Bardzo popularnych zaopatrzonych w silniki radzieckie kupione w Składnicy Harcerskiej MK-17 i Rytm :) Głownie działam na forum plastikowym pod nickiem RH

 

http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?f=64&t=28444

 

Jako że modelarstwo to jest stacjonarne ,dla rozprostowania kości postanowiłem powrócić

do działalności plenerowej .Myślę ze parę osób już mnie widziało na polu wzlotowi południowej Polski

Głownie preferuje wolne latanie to tez w magazynku są moto- szybowce takie jak:P-13,Elipsoid Evolution ,Kunlum 2000 .A z rasowych samolotów górnopłat DHC-2 Beaver 25e AR

Myślę że to wystarczy na poczatek powitania :D

Jeszcze raz wielkie DZIEŃ DOBRY!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.