Skocz do zawartości

Air Show Radom


qba

Rekomendowane odpowiedzi

taki ledwo ogarnięty chaos i SOLISTA! ;D

tak, tak i ten ich komentator ;D zabawa była przednia :)

 

Panowie a kto był w sobotę i widział start greka :) ? Na forach dyskusyjnych ludzie piszą różne rzeczy na jego temat. Niemniej jednak na mnie pilot wywarł ogromne wrażenie.

Byłem, widziałem i zgadzam się z kolegą co by nie mówić występ był naprawdę godny uwagi, wbrew temu co właśnie piszą na innych forach... może i nie było to poukładane ale pilot pokazywał swoje umiejętności i to się podobało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem cichą nadzieję, że podczas pokazu SU-22, zrobią jakiś mały show pirotechniczny. :wink: Nalot, ostrzelanie ślepakami "celu". Parę petard, świece dymne... :mrgreen:

 

A tak z innej beczki... Jak się wam podobała taktyka :rotfl: walki manewrowej "szesnastek" z "dwudziestkodziewiątkami"? :P :twisted:

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki... Jak się wam podobała taktyka walki manewrowej "szesnastek" z "dwudziestkodziewiątkami"?

 

___

Chyba najlepsza pozorowana walka jaką widziałem chociaż Migi na moje oko się podkładały. A te ostre zejście Elfa mało nie przyprawiło mnie o zawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepsza pozorowana walka jaką widziałem chociaż Migi na moje oko się podkładały. .

Ja odnoszę wrażenie, że odkąd zaczęto na pokazach pokazywać i 29-ki i Efki, to specjalnie robią tak, żeby Misie wypadały gorzej... W końcu sprawa polityczna. :)

Nowy zakup musi być lepszy... :P

 

Z ciekawych jeszcze spraw - nasz wyremontowany LIM. Na ziemi nie podobały mi się nigdy - wyglądają jak ociężałe wieloryby. Ale jak zobaczyć go w powietrzu, to człowiek chciałby sobie taki sprawić... ;D

Lata wyjątkowo elegancko. Naprawdę mi się podoba.

 

Na następnych pokazach, chciałbym go zobaczyć w powietrzu, wspólnie z F-86... :jupi:

Ależ byłby to pokaz... ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ładniejszego samolota od MiGa-29 trudno znaleźć...

Kopciuchy mają coś w sobie, święta prawda...

 

Na następnych pokazach, chciałbym go zobaczyć w powietrzu, wspólnie z F-86...

śmiem twierdzić, że "86" miała by nie lada problem , żeby wygrać z Migiem :) W końcu w trakcie wojny sytuacja była podobna (słynna aleja Migów)

Mi osobiście Lim-2 bardzo się podoba, ale to kwestia gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karlem,

 

Chodzi mi o to, że Amerykanie mieli z Migami spory problem. Generalnie Konstrukcje były podobne i każda z nich miała swoje plusy i minusy. Jedno jest pewne, piloci F-86 byli lepiej wyszkoleni niż przeciwnik.

 

Do tej pory nie do końca wiadomo ile zestrzeleń miały obie strony. Znalazłem tylko takie dane "Późniejsze rewizje zredukowały liczbę zestrzelonych Migów do 379 przy stracie 103 Sabrow co daje "kill ratio" Sabre vs Mig w stosunku 3,5:1 a biorąc pod uwagę wszystkie typy samolotów 1:1..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.